Wrocławskie Centrum Zdrowia SPZOZ może poszczycić się certyfikatami:

Certyfikat ISO 9001:2008

Certyfikacja ISO jest nadaniem firmie certyfikatu (zaświadczenia), że dany produkt lub usługa jest zgodny z odpowiednimi normami prawnymi. ISO należy do unormowanych systemów zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem BHP, informacji lub żywności, których standardy określa Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna. Zatwierdzane są one przez Polską Komisję Normalizacyjną.

Certyfikat ISO/IEC 27001:2013

Międzynarodowa norma w zakresie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Norma określa zasady dostępu do informacji i sposoby ochrony utraty danych. Oznacza to że informacje są dostępne tylko dla osób uprawnionych do ich dostępu, a także zagwarantowana jest dokładność i kompletności informacji, oraz metod ich przetwarzania.

Orły Polskiej Przedsiębiorczości

Ogólnopolski Plebiscyt Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2015 realizowany jest w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość.

Zadaniem przedsięwzięcia jest budowanie konkurencyjności i innowacyjności Polskich Przedsiębiorstw.
Przyznane nagrody i wyróżnienia mają na celu promowanie najlepszych, pokazują jakość i solidność polskiego Przedsiębiorcy i przyczyniają się do dalszego ich rozwoju.

Perły Medycyny

Konkurs Perły Medycyny organizowany jest w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość.
Wyłonieni przez Kapitułę Laureaci z całego kraju to placówki mogące służyć za wzorzec opieki medycznej.

"Firma przyjazna osobom z niepełnosprawnością"

Tytuł przyznawany jest firmom, których pracownicy ukończyli kurs e-learningowy poświęcony problematyce zatrudniania osób z niepełnosprawnością organizowany przez Centrum Integracji Społecznej.

"Rzetelni w ochronie zdrowia"

Certyfikat "Rzetelni w Ochronie Zdrowia" jest przyznawany zakładom opieki zdrowotnej oraz firmom działającym w sektorze medycznym, które na każdym etapie działania kierują się etyką, profesjonalizmem, rzetelnością oraz efektywnością zarządzania.

Ogólnopolski program doskonalenia umiejętności praktycznych fizjoterapeutów

Nakrętki dla Hospicjum

Wrocławskie Centrum Zdrowia od lat uczestniczy w zbiórce nakrętek na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Udzielamy świadczeń zdrowotnych finansowanych przez NFZ oraz na zasadach komercyjnych.
Prowadzimy profilaktykę chorób i promocję zdrowia.

Podstawy prawne, cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz gospodarkę finansową Wrocławskiego Centrum Zdrowia SP ZOZ określa statut.

Regulamin Organizacyjny Wrocławskiego Centrum Zdrowia precyzuje organizację wewnętrzną i zasady funkcjonowania Centrum oraz organizację procesu udzielania świadczeń zdrowotnych.

Zasady pracy przedsiębiorstwa oraz najważniejsze decyzje na poziomie zarządzania strategicznego podejmowane są przez Dyrekcję.

Sprawozdanie finansowe Wrocławskiego Centrum Zdrowia SP ZOZ za 2014 rok

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a dobro i satysfakcja pacjenta to nasz cel.

Potwierdzeniem rzetelności, solidności i jakości usług świadczonych przez placówki Wrocławskiego Centrum Zdrowia są liczne certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

Dane teleadresowe i telefoniczne do komórek administracyjnych, Rzecznika Praw Pacjenta oraz kierowników przychodni.

Zasady reklamy produktów leczniczych na terenie WCZ oraz zasad odwiedzania przez przedstawicieli medycznych lub handlowych osób zatrudnionych w Centrum, uprawnionych do wystawiania recept


Od 16.05.2016 do 15.09.2016 Wrocławskie Centrum Zdrowia SP ZOZ realizuje projekt pn."Program zintegrowanych działań zdrowotnych, społecznych i socjalnych w procesie zdrowienia osób z doświadczeniem choroby psychicznej" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności.